CENTRUM ubytování Břeclav

+420 222 539 539
Po - Pá: 8 – 22 hod., So - Ne: 9 – 22 hod
Stromořadní 839, Břeclav 69002

Perfektní
dle 6 recenzí

91%

Harald Kutzenberger
jednotlivec, 18.10.2018

Perfektně hodnocená ubytovna Centrum ubytování Břeclav má výhodnou polohu v blízkosti vlakového a autobusového nádraží v Břeclavi. Je ideálním místem pro nocleh při pracovní cestě, ubytování firemních zaměstnanců i pro výlety do nedalekého Lednicko-valtického areálu. Na kole odtud pohodlně dojedete také do Mikulova nebo k přehradě Nové Mlýny.
Ubytovna nabízí komfortní pokoje se 2 až 6 lůžky s vlastním nebo společným sociálním zázemím. Hosté mají k dispozici sdílenou kuchyň na patře a společenskou místnost, cyklisté využijí úschovnu kol. U domu je dostatečný počet bezplatných parkovacích míst.

  • Internet
  • Bez stravy
  • Parkování zdarma
  • Domácí mazlíčci

CENTRUM ubytování Břeclav On-line rezervace

Zadejte prosím datum příjezdu a odjezdu pro zobrazení cen

Datum příjezdu
Datum odjezdu
Typ pokoje Kapacita pokoje
Jednolůžkový pokoj
Jednolůžkový pokoj s vlastním sociálním zařízením
Dvoulůžkový pokoj s oddělenými postelemi
Dvoulůžkový pokoj s vlastním sociálním zařízením
Třílůžkový pokoj s oddělenými postelemi
Čtyřlůžkový pokoj s oddělenými postelemi
Šestilůžkový pokoj

Ceny ubytování můžeme zobrazit až po zadání konkrétního data příjezdu a odjezdu. Zadání můžete provést kliknutím zde.

CENTRUM ubytování Břeclav Pokoje

Centrum ubytování Břeclav nabízí 4 dvoulůžkové pokoje s vlastní koupelnou i sociálním zařízením a k nim 5 dvou a třílůžkových pokojů a po jednom pokoji s 5 nebo 6 lůžky, pro které jsou umývárny se sprchami a toalety společné. V pokojích najdete pohodlné postele, posezení a úložné prostory, k internetu se připojíte zdarma pomocí wi-fi.
Ve společenské místnosti je televize a dětský koutek. Při ubytování početnějších skupin osob na delší dobu (pobyty zaměstnanců) dostanete zajímavou slevu. V budově si lze pronajmout i kancelářské prostory. Domácí zvířata nemají dovnitř povolený vstup.

CENTRUM ubytování Břeclav Gastronomie

Při pobytu v Centru ubytování Břeclav se budete stravovat podle svých možností a chutí. Na každém patře máte k dispozici zařízenou kuchyň s jídelním koutem, supermarket s potravinami a dalším zbožím je jen pár desítek metrů daleko. V blízkém okolí a centru Břeclavi natrefíte také na pestrý výběr restaurací, podniků s rychlým občerstvením i vinoték a barů.

CENTRUM ubytování Břeclav Recepce

Příjezd je možný od 14:00 - 19:00, pozdější příjezd je možný po telefonické domluvě. Po domluvě předem max do 21 hodin s poplatkem po 20 hodině 10 euro.


Čas příjezdu: od 14:00

Čas odjezdu: do 09:00

CENTRUM ubytování Břeclav Dostupnost

Kolem Břeclavi vede trasa dálnice D2 spojující Brno s Bratislavou, sjíždět z ní budete na exitu 48. Centrum ubytování Břeclav najdete po projetí městem naproti vlakovému a autobusovému nádraží, prostorná parkovací plocha před ním je bezplatná. V létě můžete připlout také po řece Dyji, nástupní a výstupní místo je od ubytovny cca 1,5 kilometru daleko.

CENTRUM ubytování Břeclav Okolí

Při pobytu v Břeclavi si prohlédněte místní zámek s vyhlídkovou věží a zámeckým pivovarem nebo originální Muzeum cyklistiky. Pro tu je zdejší povětšinou rovinatá krajina jako stvořená a navíc v ní najdete spoustu zajímavostí. Kousek to odtud máte k památkám Lednicko-valtického areálu zapsaného v seznamu UNESCO, do Dolních Věstonic i k vrchům Pálavy mezi všudypřítomné vinice.

CENTRUM ubytování Břeclav Speciální akce a slevy

Nabízíme slevy na dlouhodobé ubytování.

CENTRUM ubytování Břeclav

Stromořadní 839, Břeclav
Zobrazit celou mapu